3. Přáníčko
4. Adresa
5. Odeslání
 

Podmínky dodávky kytic

Obecné podmínky (doručení kytice, dárečku a přáníčka)

 1. Kytice doručujeme v Praze. V případě, že potřebujete kytici doručit mimo Prahu, kontaktujte prosím dispečink EPS tel. 222 181 111.
 2. Kytice doručujeme v pracovní dny od 10 hodin do 19 hodin. V případě, že požadujete doručení mimo tyto hodiny nebo o víkendu, kontaktujte dispečink EPS  222 181 111.
 3. Před doručením kytice musíme obdržet její platbu, vyjma zákazníků se zákaznickým číslem EPS. Zákazníkům se zákaznickým číslem EPS můžeme celou službu v případě zájmu nafakturovat.
 4. Objednávky přijaté telefonicky jsou automaticky považovány za závazné. Telefonicky je možné přijmout pouze objednávku, která bude hrazena v hotovosti kurýrovi nebo na fakturu pod zákaznickým číslem EPS.
 5. Objednávky přijaté on-line formulářem jsou zákazníkovi potvrzeny na jeho e-mailovou adresu . Teprve po tomto potvrzení je objednávka považována za závaznou. Podmínkou u platby kartou je úspěšné provedení platební transakce.
 6. Kytice vyobrazené na webových stránkách E-flowers se mohou mírně obsahově odlišovat od skutečně dodaných kytic. K tomuto nahrazování náhradními květinami přistupujeme velmi zřídka a vždy velmi citlivě. Někdy je to však nezbytný krok k tomu, aby bylo možno kytici dodat v dohodnuté době. Vždy však dbáme na to, aby náhradní barevnost/náplň kytice byla co nejvíce podobná původní objednané.
 7. Převzetí kytice si nechá kurýr podepsat příjemcem.
 8. Přijetím kytice souhlasí příjemce se vzhledem a množstvím květin. Stížnosti ohledně čerstvosti květin přijímáme do 24 hodin od jejího doručení telefonicky, faxem, e-mailem nebo osobně. Příjemce kytice je povinen prokázat špatnou kvalitu doručené kytice.
 9. Ceny za zboží (kytice, dáreček) i služby (přáníčko, doprava) jsou splatné v českých korunách
  a jsou vždy uváděny včetně DPH 20%.
 10. Minimální čas na doručení vybrané kytice jsou 2 hodiny od telefonické objednávky nebo od přijetí e-mailového potvrzení v případě objednávky on-line.
 11. Vrácení plateb za neuskutečněné služby provádíme na účet, který nám zákazník sdělí e-mailem. Pokud se jedná o zaplacené služby mimo Prahu, objednané a zaplacené jako služby po Praze, vracíme plnou částku sníženou o bankovní výdaje na příjem i odeslání platby.

Způsoby platby objednávek kytic

 1. Na fakturu - u zákazníků, kteří mají zákaznické číslo EPS.
 2. On line platebními kartami (zpracujeme pouze úspěšně uhrazené objednávky)
 3. V hotovosti kurýrovi – pokud spěcháte s darováním kytice a nemáte zákaznické číslo EPS ani možnost platby on–line, zavolejte si kurýra, aby vyinkasoval platbu v hotovosti.
 4. Bankovním převodem – minimálně 3-4 dny před požadovaným doručením kytice. Při volbě tohoto způsobu úhrady provedte bezprostředně platbu s danou částkou na náš účet č.1002722458/2700 pod variabilním symbolem - číslo objednávky. U bankovního převodu si bere na sebe zákazník starost o prokázání uskutečněné platby (info e-mailem o provedené platbě na uctarna@epskuryr.cz). Nezaplacené objednávky nebudou doručeny.
 
loading